Müşteriler

Müşteriler

İlk dakikadan itibaren destek ve tavsiyeler

Kuruluşun tüm alanları tek bir amaca odaklanmıştır: tam müşteri memnuniyeti.

Müşterilerimizi sürekli dinlediğimiz için, tüm çabalarımızı memnuniyet seviyelerini artırmaya odaklayarak ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulmak amacıyla ihtiyaç ve önceliklerini bulabiliyoruz.

Sürekli iyileştirme çalışmalarımız sayesinde tüm gereksinimleri karşılayan çözümler geliştirmeye ve kısa teslim süreleriyle hızlı yanıt vermeye çalışıyoruz.

Bölgesel servis ağına sahip uluslararası bir firma olan ULMA Packaging

7'den fazla yerel ofis ve 20 yan kuruluş aracılığıyla 130'den fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir şirkettir. Ayrıca geniş bir distribütör ağına sahiptir. Küresel varlığımız bize, yerel hizmetimiz ve kişiselleştirilmiş desteğimizle desteklenen pazarları dengeli bir şekilde anlamamızı sağlıyor. Küresel erişimimizi yüksek kaliteli, kişiselleştirilmiş bir hizmetle birleştirmek, projemize tamamen bağlı, iştiraklerimiz ve distribütörlerimiz sayesinde mümkündür. ULMA Ambalaj Makine'de projelerin her bileşeninin hayati önem taşıdığına inanıyoruz ve temsilcilerimizin ve distribütörlerimizin deneyiminin küresel kararlarımızda bir faktör olmasını sağlamak için çalışıyoruz.
Tüm sektörlerde öncü çözümler

ULMA 'da, bizi üst düzey pazarlarda faaliyet gösteren en talepkar müşterilerin karmaşık çözümler ve güvenilir makineler gerektiren sistemleri için en uygun servisi verecek gerekli kaynaklara, deneyime ve uzmanlığa sahip bir şirket olarak tercih edilmekteyiz.
Open button

Bizimle iletişime geçin!