ULMA Uzaktan Yardım

ULMA Uzaktan Yardım

ULMA Packaging'in müşterilerine uzaktan destek vermek için hazırladığı servis ve ekipmanlar setidir

ULMA Packaging, müşterilerine yakın olmaya kararlıdır ve 60'tan fazla ülkede güçlü bir mevcudiyeti, 24'ünde kendi ofisi ve yerel yardım sağlamak için geniş bir distribütör ağı ile dünyanın her yerinde müşterileri için hazırdır.

ULMA Packaging, yerel ofislerini desteklemek ve müşterilere seyahat etmenin daha zor olduğu mevcut koşullarda mümkün olan en iyi hizmeti sunmak amacıyla, ULMA Uzaktan Servis hizmetlerini sunmaktadır. Uzaktan servis, ULMA Packaging tarafından, optimum verimlilik ve güvenlik ile uzaktan destek sağlamak için tasarlanan hizmetler ve araçlar bütünüdür.

Ayrıca bu hizmetler, müşterilerinin zaman kısıtlamalarına takılmadan ihtiyaçlarını karşılamak ve teslimat sürelerini ve maliyetleri azaltmak için daha fazla esneklik sağlar.

ULMA Uzaktan Servis'in en dikkate değer hizmetleri aşağıdaki gibidir:. 

Online FAT

Video konferans yazılımını ve akışını kullanan ULMA Packaging, müşterilerinin Fabrika Kabul Testlerini gerçekleştirmesine olanak tanır. Bu gerçek zamanlı hizmet, müşterilerin ekipmanın ve paketleme sürecinin özelliklerini uzaktan ve tamamen güvenli bir şekilde karşılayıp karşılamadığını kontrol etmelerine olanak tanır. Müşterilerin makinelerinin her ayrıntısını kontrol etmesini sağlamak için yüksek çözünürlüklü kameralar kullanılır. Ayrıca, tüm FAT, belgelerle birlikte sunulabilmesi için kaydedilir
Makinlere uzaktan erişim
Uzaktan erişim seçeneği, UPC'li tüm ekipmanlarda standart olarak sunulur. Bu, ULMA'nın teknik uzmanlarının, durumun çevrimiçi analizi ve teşhisi ile güvenli ve uzaktan destek sağlamasına ve gerekirse ekipmanın kullanılabilirliğini optimize etmek için herhangi bir sorunu çözmesine veya güncellemeleri yüklemesine olanak tanır.

Uzaktan destek

Herhangi bir sorun veya arıza varsa, ULMA'nın teknisyenleri bir kamera paylaşımıyla tamamen güvenli bir şekilde bir videoyu gerçek zamanlı olarak gösterebilir ve ayrıntılı destek talimatlarını grafik biçiminde sağlayabilir veya sözlü talimatlar verebilir ve hatta belgeleri paylaşabilir. Bu, desteğin hızlı bir şekilde sağlanmasına olanak tanır, ekipman kullanılabilirliğini artırır ve maliyetleri düşürür.
Online SAT ve devreye alma
ULMA'nın teknik uzmanları, müşterinin tesislerinde yazılım ve kameralar kullanarak, makinedeki yerel teknisyenlere talimatlar sağlayarak Uzaktan Saha Kabul Testlerini destekleyebilir. Aynı araçlar, müşterinin gereksinimlerine göre ekipmanın daha sonra optimum koşullarda devreye alınması için kullanılabilir ve hatta personelini ekipmanı nasıl kullanacakları konusunda eğitmek için de kullanılabilir.

Uzaktan Eğitim

Çeşitli uzaktan destek araçları, ULMA'nın ekipmanı çalıştıran ve bakım işlerini gerçekleştiren müşterilerinin personelini eğitmesine olanak tanır. 

Yukarıdaki hizmetlere ek olarak ULMA Packaging, müşterilerine ULMA Uzaktan Yardım Hizmetleri 'nin son derece yararlı olduğu çeşitli durumlarda destek sunar. Yeni paketleme formatlarının ihtiyaçlarını karşılamak için ekipmanlarında ayarlamalar yapmak üzere sağlanan uzaktan desteği içerirler. Bu uzaktan erişim ve destek araçları, müşterilerin uzman yardımına ihtiyaç duyduğu bu tür ihtiyaçları karşılamak için mükemmeldir.

Open button

Bizimle iletişime geçin!