ULMA Packaging

ULMA Packaging

Kişiselleştirme, güler yüzlü hizmet ve en son teknoloji bizi lider paketleme çözümleri tedarikçisi yapıyor

1961'den beri pakeleme makineleri ve hizmetleri tasarlayıp geliştiriyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunmak için yenilikler yapıyoruz. Bizi farklı kılan şey, en gelişmiş teknolojileri, güler yüzlü ve esnek bir hizmet anlayışı ile anahtar teslim çözümler sunma yeteneğimizi içeren kapsamlı yapımızdır.

İnovasyon hizmetlerimize katma değer kazandırdırması, en gelişmiş tasarım ve üretim teknolojileri üzerinde çalışmamız sebebiyle kendi Araştırma Merkezimiz bulunmaktadır.

Global vizyonumuz 7 ana ofis ve 20 farklı ülkede iştirak ofis kuruluşlarından oluşan bir ağ tarafından desteklenerek yerel bir hizmet sunmamızı sağlıyor. Ayrıca 130'den fazla ülkeyi kapsayan yerel distribütör ağımız bulunmaktadır. Flowpack Yatay Paketleme (HFFS), Termoform, Hazır Tabak Kapama, Dikey Paketleme (VFFS), Shrink Paketleme ve Streç Film paketleme teknolojileri gibi piyasadaki en geniş makine ve uygulama yelpazesini sunuyoruz.

ULMA endüstriyel grubunun bir parçasıyız, 9 işletmeye yayılmış 4.000'den fazla çalışanı olan çeşitlendirilmiş bir iş grubuyuz: ULMA Gelişmiş Haddeleme Çözümleri, ULMA Tarım, ULMA Mimari Çözümler, ULMA İnşaat, ULMA Konveyör Bileşenleri, ULMA Gömülü Çözümler, ULMA Taşıma Sistemleri, ULMA Servis ve Bakım Hizmetleri ve ULMA Packaging.

 

+60.000
makine
Temsil
+130 ülke
24
iştirak ofis
ULMA'da sürekli iyileştirmenin, bizi müşterilerimiz için mükemmel bir ortak haline getirdiğine inanıyoruz. Yaptığımız her şey müşterilerimize katma değer getiren, sosyal sorumluluk ve yönetim verimliliğini teşvik eden güvenilir ve kişiselleştirilmiş çözümler üretmeye yöneliktir.
  • ULMA Packaging'in kökeni Talleres ULMA Sosyal Kooperatif Sanayi'nin kurulduğu 1961 yılına dayanıyor.
  • Başlangıçta şirket, o zamanlar gelişen yerel çikolata endüstrisi için bakım ve yardımcı çalışmalar yürütmekteydi.
  • 1985 yılında, grup iki bölüme ayrıldı: İnşaat ve Makine.
  • 1988 yılında, şirket taze gıdaya odaklanarak yönünü değiştirdi.
  • 1990'ların başında, müşterilerimize yakın olmamızı sağlamak için yerel ofisler kurarak uluslararası pazarlarda bir yakınlık stratejisi uygulandı.
  • Bu on yıl boyunca, paketli ürünlere yönelik artan talep hızlı büyümeye yol açtı ve ULMA Packaging kendisini bir endüstri lideri olarak belirledi.
  • 90'lar yeni pazarların gelişmesini ve Flowpack (Yatay Paketleme) gibi iş kollarının çeşitlenmesini gördü.
  • 2000'ler, diğerlerinin yanı sıra Arjantin, Meksika, Portekiz, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Rusya, Romanya ve Ukrayna'da ofisler açarak yurtdışında iştirakler kurmamızla dikkat çekti.
  • 2007 yılında paslanmaz çelik kazan işimize (Precinox) başladık ve şirketin Ar-Ge ve İnovasyon'a olan bağlılığını gösteren ULMA Packaging Teknoloji Merkezi açıldı.
  • Şirket şu anda 200 milyon Euro'dan fazla yıllık cirosu ve yaklaşık 1500 kişilik bir iş gücü ile uluslararası alanda büyüme sürecini sürdürüyor.
Open button

Bizimle iletişime geçin!