#ULMAweCare: Sürdürülebilir paketleme

#ULMAweCare: Sürdürülebilir paketleme

Sürdürülebilirlik. Çevre dostu teknolojiler ve malzemeler.

ULMA Packaging, son 50 yılda artan plastik kullanımının ve kullanılmayan plastik atığın çevre üzerindeki görmezden gelinemez etkisinin tamamen farkındadır.

Toplumumuz uzun zamandır atık üreten doğrusal bir üretim ve tüketim modeline dayanıyor. Bu model ortadan kaldırılıp atığın geri kazanılabilir bir kaynak olarak değerlendirildiği döngüsel ekonomi modeli ile değiştirilecektir.

ULMA Packaging, bu yön değişikliğiyle uyumlu olup sektördeki konumundan kaynaklı sorumluluğunun bilincinde olarak , topluma katkısının sadece düzenleyici tavsiyelerin ötesine geçmesini ve müşterilerimize ilham olmasını sağlamak için çalışmaktadır.

 

Bu nedenle birkaç yıl önce #ULMAweCare projesini başlattık.

 #ULMAweCare, genel olarak döngüsel bir ekonomi sağlamayı amaçlayan iddialı bir sürdürülebilirlik planıdır. #ULMAweCare, paketleme makinesi yelpazemiz genelinde sürdürülebilir tasarımlarda ve uygulamalarda yeniliği takip eden çeşitli araştırma ve geliştirme alanlarını kapsamaktadır. ULMA Packaging Teknoloji Merkezi, inovasyon yoluyla sürdürülebilirliği iyileştirmek için bir dizi teknoloji ve uygulama üzerinde çalışan 50'den fazla mühendisten oluşan bir ekibe sahiptir. 

Amacımız: "Plastik ambalajın genel etkisini azaltarak, koruma özelliklerini kaybetmeden ve her zaman gıda israfını önleyerek doğrusal ekonomi kültürünün etkisini azaltmaktır".

sustainable_packaging_2021_en
Open button

Bizimle iletişime geçin!