Teknik Destek

Teknik Destek

Üretiminizi koruma altına alan koruyucular

 

Müşterilerimizin kolay, hızlı ve etkili bir hizmet almasını sağlamak için çalışıyoruz ve şirketimizi bu taahhüdü yerine getirecek şekilde yapılandırdık. 1200'den fazla çalışanı bulunan şirketimizde 250 kişi Teknik Servis Bölümünün bir parçasıdır. Global ağımız sayesinde çok geniş bir alanda hemen harekete geçebiliriz

Size en yakın servis bölgesi için iletişim.

  • 250'den fazla çalışanı olan Teknik Servis ağı
  • 50 ülkeyi kapsayan Teknik Servis ağı
  • Her bir ürün hattında özelleşmiş ekipler
  • Profesyonel servis
  • Genel Merkez tarafından Uzman Teknik Ekip desteği
Müşterilerimiz, sistemleri hakkında tüm bilgilere sahip olan yerel bir teknik uzman tarafından doğrudan destekleneceklerini bilmenin huzurunu yaşarlar. Bu, anında yanıt verebilmemizi ve hızlı hareket etmek için gerekli tüm kaynakları kullanabilmemizi sağlar.
30'dan fazla kendi iştiraki olan yerel ofisleri olan küresel bir servis ağımız var. Tüm distribütörlerimiz teknolojilerimizde uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan kendi teknik servislerine de sahiptir, yani 50'den fazla ülkede profesyonel ve yerel bir hizmet sunabiliriz.
Teknik Servisimiz, her bir ürün yelpazesinde uzmanlaşmış, her bir ekibin derinlemesine bilgi sahibi olduğu ve her durumda en yüksek standarda sahip olmasını sağlayan ekiplerden oluşur.
Tüm teknisyenlerimiz, her sistem ve uygulama hakkında derinlemesine bilgi sahibi olan ve merkez ofisimizden yardım sağlayan bir Uzman Teknik Komite'den uzaktan destek almaktadır. Bu, karmaşık veya çok talepkar projelerdeki alacağımız aksiyonların müşterimiz için başarılı olacağının garanti edildiği anlamına gelir.
Müşterilerimiz her zaman proaktif bir yaklaşımla son derece samimi profesyoneller tarafından sağlanan en iyi hizmeti almayı hak ediyor. Bu nedenle, teknisyenlerimizin eğitim planı müşterilere profesyonel bir hizmet sunma kursları içerir, böylece her zorluğa olumlu ve proaktif bir tavırla yaklaşırlar.
Open button

Bizimle iletişime geçin!