Teknik Servis

Teknik Servis

Problemleri önemle dikkate alıyoruz

Önceliğimiz, müşterilerimizin en üst düzeyde çalışmalarını ve üretkenlik elde etmelerini sağlamaktır. Makinelerimizin en üst düzeyde verimlilikle çalışmasını sağlamanın ve işinize katma değer sağlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Stratejimizin temel taşlarından biri müşterilerimize yüksek kaliteli, kolay ve etkili bir hizmet sunma taahhüdümüzdür. ULMA Teknik Servis olarak, müşterilerimizin kendi ekiplerinin bir uzantısı olarak hareket ediyoruz ve başarılı olmamızı şunlara borçluyuz:

Müşterilerimizin zorluklarını üstlenirken sistemleri ve üretim kapasiteleri hakkında derinlemesine bilgi sahibiyiz. Bu nedenle, her zaman doğrudan bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşterilerimiz her zaman en yakın teknik servis merkezlerine başvurabilriler. İhtiyaç duyduklarında, sistemleri hakkında tüm bilgilere sahip bölgesel bir servis uzmanına doğrudan erişebileceklerini bilmenin huzurunu yaşarlar.

ULMA dünya genelinde 22 farklı ülkede kendi iştariki ile teknik servis hizmeti vermektedir. Ayrıca geniş distribütör ağımız sayesinde müşterilerimizin her birine yakın bir teknik servis merkezi olmasını sağlamaktayız; 50'den fazla ülkede yaygın olduğumuz için hızlı ve uzman bir şekilde hareket edebiliriz.

ULMA satış sonrası hizmetler kapsamında, uluslararası operasyonlar için her bir ürün hattında uzmanlaşmış uzmanlar ve tüm prosedürlerin etkinliğini sağlamak için size tavsiyede bulunacak uzman profesyoneller tarafından oluşturulan bir Uzman Teknik Komiteye sahiptir.

Open button

Bizimle iletişime geçin!