Çalışanlarımız

Çalışanlarımız

Yüksek nitelikli ve kendini işine adamış çalışanlar

 

ULMA'ın tarihi ve parçası olduğu grup, sıkı çalışmayı nasıl ödüllendirdiğimiz ve ortak bir projeyle destekleyici bir topluluğa ait olma hissimizle güçlü bir şekilde kenetlenmiş kooperatif değerlerine dayanan bir kültür tarafından desteklenmiştir.

Sürekli iyileştirme ve yetenek yönetimi politikamız, son derece güvenilir ve verimli paketleme çözümleri sunmamızı sağlayan yüksek nitelikli bir ekibimizin olmasını sağlamıştır.

ULMA'da çalışanlarımıza işyerinde sağlığı, güvenliği ve personel motivasyonunu ön planda tutan bir ortamda eğitim ve mesleki gelişim fırsatları sunuyoruz.

İnsanlar ULMA'da büyük öneme sahiptir, bu yüzden sürekli olarak yetenek ve liderlik becerilerini geliştirmek için çalışıyoruz. Şirketin iddialı büyüme stratejisi hem fırsatlar hem de zorluklar sunuyor, bu nedenle ekibimizin coşkusunu ve motivasyonunu nasıl koruyacağını değerlendirmek, yetenekleri çekmek ve korumak için çekici bir proje sunmak çok önemlidir. İnsan Kaynakları politikamız, belirli profillere sahip kişileri çekmeyi, kendi içlerine yaklaştırmayı ve organizasyonumuzdaki yetenekleri geliştirmenin bir yolu olarak sürekli eğitim ve kariyer yörüngesinin geliştirilmesinde yeni adımlar atmayı amaçlayan belirli stratejiler tasarlamaya odaklanmaktadır.
Çalışanlarımızın firma aidiyetini ve bağlılığını güçlendirmek hayati önem taşıyor. Bu nedenle, kurumun değerlerini aşılamamıza ve insanların genel bir perspektiften taahhütlerini kabul etmemize olanak tanıyan iç iletişim politikaları ve araçları tasarlıyor ve geliştiriyoruz.
Open button

Bizimle iletişime geçin!