OCEAN Yatay paketleme makinesi

Dondurulmuş balık için Shrink Yatay Paketleme Makinesi(HFFS). Yüksek üretim performansı.

Taze veya dondurulmuş gıda ürünlerini yüksek hızda paketlemek için tasarlanmış yeni shrink sarma makinesi.

Makine, hijyen, makine temizliği, neme karşı koruma, paslanmaz malzemeler vb. unsurların özel olarak dikkate alındığı bir gıda endüstrisi tasarımına sahiptir. Makine tamamen paslanmaz çelik veya plastik malzemelerle üretilmiştir ve toz birikimini önlemek ve temizliğini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu anlamda, konsol tasarımı ve yeni enine yapıştırma sisteminin sadeliği, maksimum hijyenik koşulların korunmasını sağlayan temel unsurlardır.

Bu makine, yenilikçi tasarım enine yapıştırma istasyonuna sahiptir. Yapıştırma çenesi, yüksek yapıştırma hızlarına ulaşılmasını sağlayan ve ürünün yapıştırma çenesi boyunca aktarımını basitleştiren oval bir hareketle çalışır.Bu özellikler, makinenin verimliliğini artırır ve defolu mal sayısını en aza indirir.
Küçültülmüş boyutu (5 m2' den az alan gerektirir), yüksek üretim kapasitesi ve kullanıcı dostu olması, OCEAN' ı dondurulmuş balık sektörü için ideal bir makine haline getirmektedir.

Yeni TRLX-200 shrink tüneli, paketleme makinesinden gelen ürünleri yüksek hız gereksinimlerini karşılayacak şekilde işler ve mükemmel sonucu elde eder.
Böylece, tünel yüksek hızlarda mükemmel bir shrink kapasitesine sahiptir, bu da ürünlerin gerektirdiği mükemmelliği verir.

Bizimle iletişime geçin!