SIENNA Yatay paketleme makinesi

Düzensiz veya taşınması zor ürünler için üç noktadan yapıştırma ile yastık tipi paketleme yapan yatay paketleme (HFFS) makinesi. Bu makine en yeni ve en yenilikçi gelişmelere sahiptir.

Yeni SIENNA ailesi, ULMA' nın yeniliğe ve teknolojik gelişmeye olan bağlılığının bir sonucudur. Bu devam eden sürecin sonucu, geliştirilmiş performans ve kullanım kolaylığı sağlayan yeni bir makine ailesinin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Yeni SIENNA, ULMA makinelerinin tüm gücünü, güvenilirliğini ve operasyon sadeliğini
sunmaktadır. ULMA' nın bu iyi bilinen özelliklerine ek olarak, yeni model, dokunmatik ekranlı kontrol paneli sayesinde daha yüksek esneklik, daha fazla çok yönlülük (yapıştırma çenesi bağımsız bir motorla besleniyor) ve daha kolay bir kullanımla birlikte geliyor.

Yeni SIENNA ailesinin sahip olduğu mükemmel esneklik, kanıtlanmış güvenilirlik ve yenilikçi teknoloji, çok çeşitli uygulamalar için ideal paketleme makinesini garanti eder.

• Elektronik olarak senkronize edilmiş bağımsız motorlarla çalışan elektronik paketleme makinesi.
• Makine, kir ve toz birikimini önleyecek ve optimum temizlik ve hijyeni sağlayacak şekilde bir konsol formatında paslanmaz çelik bir çerçeve üzerine kurulmuştur. Ayrıca mekanik ve elektrikli bileşenlere kolay erişim sağlar.
• Boyuna yapıştırma sisteminin, hızlı ve kolay ayarlama sağlayan, motorlu yükseklik ayarı. Box Motion tipi enine yapıştırma istasyonu 400 mm. genişliğindeki çenelerle birlikte sunulmaktadır.Yapıştırma çenesi yüksek esneklik sağlayan, döngü süresini optimize eden ve daha küçük, doğru paket uzunluklarına olanak veren bağımsız bir motorla donatılmıştır.
• Ağır film ruloların yüklenmesini kolaylaştıran kolay erişimli film rulo tutucusu. Optimum makine çalışması için motorlu bir film çözme sistemi ile donatılmıştır.
• Besleme konveyörü 2 metre uzunluğundadır, paslanmaz çelikten imal edilmiştir (standart konfigürasyon).
• Dokunmatik ekranlı kontrol paneli, makine parametrelerine basit ve sezgisel erişim sağlar. Her ürün için çeşitli parametre ayarları sağlar (paket uzunluğu, hız, yapıştırma süresi, vb...).
• Bu makinede "Ürün yok-Paket Yok" ve "Yanlış yerleştirilmiş ürün" fonksiyonları standarttır.

- Shrink film versiyonu (polyolefin).
- BOPP ve shrink film için karışım versiyonu.
- Düşük yoğunluklu polietilen film versiyonu (LDPE).
- Çeşitli tip ve uzunlukta besleme konveyörleri.
- Çeşitli yazıcı ekipmanları.
- Baskılı film için fotosel.
- Geniş ürünler için, 550 mm genişliğinde çenelerle donatılmış özel versiyon.
- Küçük ürünler için kapanan konveyör bantları.

Bizimle iletişime geçin!