Tavuk göğsü paketlemek için komple çözüm

Tavuk göğsünün çeşitli teknolojilerde paketlenmesi için komple çözüm: flowpack paketleme makinelerinde shrink bariyerli film ve önceden oluşturulmuş tabakla ve termoform makinede vakum paketleme.

Operatörler, daha sonra flowpack makinelerine yönlendirilen tabakalara tavuk göğsünü manuel olarak yüklemek için hazırlık masalarına sahiptir.

Ürün termoformda paketleneceği zaman, doğrudan termoform makinenin yükleme alanında bulunan operatörlere ulaşır.

Flowpack makinede, ürün bir tabak içinde beslenir ve shrink filmle modifiye bir atmosferde (MAP) paketlenir. Flowpack makineden çıkan paketli tabak, etrafındaki filmi daraltan sıcak hava tünelinden geçerek mükemmel bir yüzey ve raf ömrü sahip olur.

Paket vakumlu olduğunda, yumuşak alt film kullanılarak termoform makinede yapılmıştır.

Hem flowpack ile hem de termoformda yapılmış paketler için, makine çıkışlarında bulunan metal detektörleri vasıtasıyla bir kontrol yapılır.

Paketlenen ürün, otomatik olarak hattan gelen plastik kasalara yerleştirilir. Bu kutu paketleme işlemi, kasaya ve paketli ürüne bağlı olarak farklı mozaikler oluşturabilen esnek robot hücreler tarafından gerçekleştirilir.

Son olarak, tüm plastik kasalar, insansı bir robotla, hazır olan ürünleri depolama ve taşıma için filmle paketlenmiş paletlerin üzerine, sandıkların istiflenmesini sağlayan paletleme alanına yönlendirilir.

Bizimle iletişime geçin!